MICE roadshow 2013 po severoamerických městech

Velkým úspěchem skončila roadshow po severoamerických městech, která probíhala od 3. – 12. června. Námětem byla propagace České republiky jako ideální kongresová destinace. Unikátní akce probíhala v Dallasu, Washingtonu D. C., Torontu a Chicagu, byla organizována agenturou CzechTourism, jejím zahraničním zastoupením v New Yorku a samostatným oddělením Czech Convention Bureau ve spolupráci s Prague Convention Bureau.

Networkingových večerů se v každém městě zúčastnilo více než 40 zástupců místních asociací, korporátních firem, organizátorů akcí a médií, kteří se kromě zástupců destinací měli možnost setkat také se zástupci pražských hotelů a DMC. Z pražských hotelů reprezentoval K+K hotel a společnost Maxin Prague, v Chicagu pak společnost Maxin Prague, hotel InterContinental, Senator Meetings & Incentives a CPI Hotels.

Slavnostního večera se ve Washingtonu D. C. zúčastnil zástupce velvyslance České republiky v USA, v Chicagu pak generální konzulka a v Torontu generální konzul Česka.

Součástí každé akce byl kvíz pro účastníky s otázkami týkajícími se zajímavostí z České republiky a destinační prezentace představující to nejlepší, co může Česká republika z kongresového hlediska nabídnout. Na závěr každého večera byli vylosováni výherci atraktivních cen. Hlavní cenou pro vítěze byla edukační cesta do České republiky.

Česká republika byla prezentovaná jako bezpečná destinace, která nabízí široké možnosti pro pořádání MICE akcí. Dále turistické, incomingové a konferenční příležitosti v “srdci Evropy”. Země bohatá na kulturní tradice a skvělou českou gastronomií.

Road show byla ukončena účastí na mezinárodním veletrhu AIBTM, který se konal v Chicagu ve dnech 11. – 13. června.

Jana Houšková
Manažer CzCB

MICE roadshow photo uvod MICE roadshow photo 1 MICE roadshow photo 2 MICE roadshow photo 3 MICE roadshow photo 4