MICE veletrh AIBTM Chicago, USA – akvizice prodloužena do 3. 5. 2013

Agentura CzechTourism – Czech Convention Bureau si vás dovoluje pozvat k účasti na veletrhu AIBTM Chicago 2013, který se koná v termínu 11. – 13. 6. 2013 ve Spojených státech amerických.

Agentura CzechTourism, její zahraniční zastoupení v USA a Czech Convention Bureau ve spolupráci s agenturou Prague Convention Bureau se rozhodly zorganizovat roadshow ve vybraných městech USA a Kanada. Tato roadshow bude předcházet veletrhu AIBTM Chicago a bude ukončena v místě jeho konání. Více informací se dozvíte na webech pořádajících agentur, CzechTourism a Prague Convention Bureau.

 
Charakteristika veletrhu:
AIBTM je mezinárodní veletrh patřící do skupiny veletrhu GIBTM, CIBTM, AIME a EIBTM. Jedná se o třetí ročník veletrhu, jenž slibuje vrcholné setkání MICE odborníků. Vystavující mají možnost se potkat s více než 3000 meeting planners z USA, Kanady a dalších částí světa. Dále mají garantovaný seznam schůzek s TOP nákupčími, kteří zastupují odbornou platformu pro MICE průmysl. Veletrh dále nabízí networking a profesionální vzdělávací programy.
 
 
Zaměření veletrhu: B2B
 
Závaznou přihlášku spolu s dalšími informacemi naleznete v příloze.
 
Cena za výstavní sektor: 50 000,- Kč + DPH 21%.
 
Vzhledem k limitované výstavní ploše je možná účast jen pěti partnerů z řad soukromých subjektů.
 
V případě vašeho zájmu prosíme o zaslání závazné přihlášky nejpozději do 3. 5. 2013.

Informace k účasti Informace k účasti (73,41 KB)

Závazná přihláška Závazná přihláška (279,00 KB)


Více informací:
Pavla Blažková
manažer veletrhů
ČCCR – CzechTourism
tel. 221 580 434