Pozvánka - MICE TRIP v Pardubickém kraji pro zástupce českých eventových agentur (9. – 11. 6. 2014)

Rádi bychom Vás pozvali do Pardubického kraje, který je díky kvalitní nabídce poskytovatelů služeb ideálním místem pro pořádání akcí středního rozsahu. Během třídenního MICE TRIPU je pro Vás připravena prohlídka toho nejzajímavějšího, co může Pardubický kraj v oblasti kongresové a incentivní turistiky nabídnout.

Ubytování je zajištěno v moderních hotelech s bohatým zázemím a možností nevšedního sportovního vyžití zasazených v krásné přírodě u sečské přehrady a pod masivem Králického Sněžníku. Na začátku MICE TRIPU si budete moci udělat komplexní představu o nabídce Pardubického kraje v oblasti kongresového cestovního ruchu na základě krátké prezentace v hotelu poblíž centra krajské metropole. Poté si můžete vychutnat krásné prostředí a kvalitní služby špičkového hotelu Vista v resortu na Dolní Moravě. Luxusní golfové prostředí si pak budete moci prohlédnout v jedinečném areálu Golf Resortu Kunětická hora. To vše je spojené s prohlídkou atraktivních zařízení pro pořádání kongresů, školení nebo firemních akcí.


Vyplněnou přihlášku prosím zašlete e-mailem nebo poštou na adresu organizátora MICE TRIPU nejpozději do 23. 5. 2014. Veškeré náklady spojené s MICE TRIPEM (doprava, ubytování, stravování, program) jsou hrazeny pořadatelem, regionální kanceláří East Bohemia Convention Bureau v rámci projektu Czech Convention Bureau agentury CzechTourism. Počet účastníků je omezen.


Pozvánka a program Pozvánka a program (699,40 KB)

Závazná přihláška Závazná přihláška (425,50 KB)


Mgr. Josef Rychter
East Bohemia Convention Bureau
Destinační společnost Východní Čechy
nám. Republiky 12, 530 02  Pardubice, Česká republika
Tel.:       +420 466 030 412
Mobil:   +420 725 058 474
E-mail: j.rychter@eastbohemiaconvention_cz
URL:     www.eastbohemiaconvention.cz