Pozvánka na MICE TRIP do Kraje Vysočina v termínu 17. – 18. června 2015

Rádi bychom Vás pozvali do Kraje Vysočina na dvoudenní MICE  TRIP ,  během kterého budete moci na vlastní kůži zažít krásy tohoto kraje a navštívíte nádherné oblasti stvořené pro kongresový a incentivní turismus. Je pro Vás připravena prohlídka toho nejzajímavějšího . Kraj nabízí kapacity pro uspořádání akcí středního rozsahu.

Vysočina se svým umístěním uprostřed České republiky, dobrou dopravní dostupností, bezpečností, významným kulturně-historickým bohatstvím a odpovídajícími službami nabízí výborné zázemí pro pořádání konferencí, seminářů, firemních setkání či eventů. Konferenční zařízení, hotely i restaurace mají letité zkušenosti a poskytují služby na profesionální úrovni. Destinace Vysočina splňuje náročné podmínky a požadavky MICE akcí.

Vysočina Convention Bureau si vyhrazuje právo při zvýšeném zájmu o MICE Trip vybrat z přihlášených nejvhodnější účastníky. Počet osob je omezen. Uzávěrka přihlášek je 14. 6. 2015. Náklady spojené s MICE TRIPEM (doprava, ubytování, stravování, program) jsou hrazeny pořadatelem.

Akce je určena pro organizátory MICE akcí, asociační a korporátní firmy, pořadatele firemních akcí a eventové agentury!

V případě zájmu vyplňte přihlášku a pošlete e-mailem na: jitka.mattyasovska@vysocinatourism_cz 

Informace k účasti Informace k účasti (366,43 KB) 
Přihláška Přihláška (72,83 KB) 


Jitka Matyašovská

Vysočina Convention Bureau

Vysočina Tourism

gsm + 420 606 775 428

jitka.mattyasovska@vysocinatourism_cz

 

Jana Houšková

Manažer Czech Convention Bureau

ČCCR – CzechTourism

Vinohradská 46, 120 41 Praha 2

gsm + 420 777 702 767

houskova@czechtourism_cz (jmeno@czechtourism_cz)