Prestižní evropské ocenění pro Czech Convention Bureau (CzCB) agentury CzechTourism

Kancelář Czech Convention Bureau obdržela ocenění časopisu MICE Report Best Convention Bureau. Vítěze vybírala odborná porota na základě nominací čtenářů časopisu, kteří jsou klienty v oblasti MICE (meetingy, incentiva, kongresy, veletrhy).

Časopis MICE Report je respektovaným časopisem v oboru a každoročně oceňuje nejlepší evropské subjekty v této oblasti. Czech Convention Bureau vyhrála v kategorii „Best Convention Bureau“ (nejlepší konferenční kancelář). Konferenční kanceláře fungují ve všech kongresově významných destinacích. Nabízí nezávislou konzultaci firmám a subjektům, které hledají vhodné prostory, ubytování a další služby pro své eventy.

„Je mi potěšením oznámit, že kancelář Czech Convention Bureau byla našimi čtenáři zvolena nejlepší convention bureau v Evropě. Tuto prestižní cenu získala Czech Convention Bureau ve vysoce konkurenční kategorii, což podtrhuje fantastickou práci, kterou odvádí při prezentaci České republiky jako špičkové MICE destinace,“ uvedl Charles Vandeleur, šéfeditor časopisu MICE Report.
 
Časopis MICE Report oslovil svých více než 85 tisíc předplatitelů, aby nominovali své kandidáty do MICE Report Awards 2012 v jednotlivých kategoriích. Podle výsledků hlasování časopis sestavil shortlist. O vítězích pak rozhodovala odborná porota, jejíž členové rozhodovali podle výsledků nominací, vlastního výzkumu i odpovědí na dotazník, který zaslali subjektům umístěným na shortlistu.
 
„Ocenění si nesmírně vážíme, protože vyjadřuje spokojenost klientů a partnerů s našimi službami. Navíc je signálem pro potenciální klienty, o tom že Česká republika je opravdu špičkovou destinací kongresové turistiky, kde jim navíc bude poskytnut kompletní servis při plánování eventu,“ říká Zdeněk Giormani, šéf kanceláře CzCB CzechTourism.
 

Více informací:
Pavel Klicpera
tiskový mluvčí
ČCCR – CzechTourism
e-mail: klicpera@czechtourism_cz
tel. +420 221 580 448
 
Informace pro tisk:
Kancelář Czech Convention Bureau vznikla v roce 2010 a je součástí agentury Czech Tourism. Propaguje Česko jako kongresovou a incentivní destinaci. Zastřešuje regionální kongresové kanceláře v Česku a koordinuje marketingové a obchodní aktivity vůči zahraničním partnerům a potenciálním klientům.Ocenění CzCB